Blogger templates

Pages

Friday, June 15, 2012

Beatrix publikon klipin më të ri (video)


Beatrix publikon klipin më të ri (video)


Këngëtarja Beatrix Ramosaj ka publikuar klipin e saj më të ri të titulluar “Ëndrrat bëhen realitet”. Videoklipi i kësaj kënge është paralajmëruar edhe më herët nga këngëtarja .Beatrix Ramosaj është motra e vogël e këngëtares Argjentina Ramosaj dhe mesa duket për të dyja është një periudhë me fat për sa i përket karrierës.


0 comments:

Post a Comment

 

Blogger news

Blogroll

About