Blogger templates

Pages

Saturday, June 23, 2012

Haywire (2011)

”Malori Kane” është një komando mercenare e cila merr përsipër misione që qeveritë nuk duan t’i pranojnë zyrtarisht. Pas përfundimit të një misioni shpëtimi në Barcelonë, largohet menjëherë për në Dublin. Por atje, do të tradhëtohet dhe do të gjendet nën shënjestër nga një ndjekje ndërkombëtare. Qëllimi i saj është të kthehet në SHBA për të mbrojtur familjen e saj dhe për të gjetur ata që e tradhtuan dhe të hakmerret.


Shiko filmin ----->  Putlocker SockShare  Nowvideo
Shkarko filmin ----->Rapidshare 

0 comments:

Post a Comment

 

Blogger news

Blogroll

About