Blogger templates

Pages

Saturday, June 16, 2012

Holandezët tërbojnë gazetaren ukrainase (Video)


Gazetarja sportive nga Ukraina e ka pasur të pamundur të përfundojë raportimin e saj nga terreni, përpara kameras.
Kjo pasi tifozët holandezë e kanë bezdisur atë aq keq dhe e kanë ndërprerë pa pushim. Gjatë përpjekjes për të dhënë lajmin, gazetarja madje ka marrë edhe një “propozim për martesë”. Sa të pasjellshëm këta holandezët!
Shihni videon!0 comments:

Post a Comment

 

Blogger news

Blogroll

About