Blogger templates

Pages

Saturday, June 16, 2012

Ja si Stresi i kunderpergjigjet Noizy-t

Si duket, industria e hip hopit shqiptar nuk po ndalet. Koheve te fundit eshte verejtur nje angazhim me i madh i repereve se ne vitet qe i kemi lene pas.Ende pa kaluar as tri dite te plota, pas reperit nga Shqiperia Noizy-t, i cili publikoi nje DISS kunder BABASTARS, veçanerisht kunder Ledri Vules, reperi tjeter nga Shqiperia Stresi, i cili eshte edhe anetar i labelit BABASTARS, si duket eshte frymezuar nga rrethanat e krijuara dhe ka paralajmeruar nje DISS te quajtur "HAVA".
Indeksonline ka mesuar se ky diss do te lansohet me se largu deri ne fundjave, ndersa DEMO e asaj kenge, tashme eshte publikuar.
Burimet e Indeksonline, kane bere te ditur se ne kete DISS pritet qe do te jete edhe dikush tjeter perveç Stresit, mirepo deri me tani nuk eshte zbuluar se a do te jete edhe dikush apo edhe me shume repera, le te presim deri ne fundjave. Indeksonline.
0 comments:

Post a Comment

 

Blogger news

Blogroll

About