Blogger templates

Pages

Wednesday, June 20, 2012

Kenaqesia E Elvanes, Rrezatohet Edhe Nga…Te PasmetElvana Gjata ka qene me e lumtura nga personazhet VIP te “Dancing with the stars”, pasi bashke me kupen arriti te fitoje nje apartament luksoz ne Tirane.
Ne after party-n e organizuar te enjten ne mbremje bashke me hapjen e “Sumer Matis”, ne tarracen e “Magic 4”, Elvana festoi fitoren bashke me garuesit e tjere.Ne party-n ku ishin te pranishem te gjithe balerinet dhe VIP-at e “Dancing with the stars”, kengetarja nuk ngurroi te pozoje para fotografit, duke reklamuar te pasmet e saj, nje mani  qe ka filluar ta shfaqe se fundmi ne te gjitha eventet kur merr pjese

0 comments:

Post a Comment

 

Blogger news

Blogroll

About