Blogger templates

Pages

Friday, June 15, 2012

Stresi pergjak Onzinon, kercenon Noizyn me pistolete (VIDEO)


Stresi pergjak Onzinon, kercenon Noizyn me pistolete (VIDEO)Shperthen serish lufta mes Stresit dhe Noyzit. Lufta eshte zhvendosur ne rruge ku Stresi duket qe eshte nje hap para pasi ka postuar nje video ku tregon qe i ka mar armen dhe kapelen njerit prej anetareve te OTR njekohesisht edhe krahu i djathte i Noyzit. Por nuk perfundon ketu pasi kjo pune duket se ka shkuar me gjate teksa tregohen njolla gjaku dhe nje thike e gjakosur plus arma dhe kapelja qe i jane marre Onzinos. Stresi ne video tregon qe e ka edhe videon e “Kasaphanes” por nuk e ka publikuar ende. Tashme duhet thene qe edhe njehere eshte rikthuer Stresi VS Noyzi dhe kesaj here duket qe gjerat jane marre tejet seriozisht…


0 comments:

Post a Comment

 

Blogger news

Blogroll

About