Blogger templates

Pages

Wednesday, June 20, 2012

Arrestohet Stresi ?Mbrëmë rreth orës 18:00, është arrestuar nga policia reperi Arkimed Lushaj i njohur si “Stresi”.
“Burime nga policia e Tiranës kanë konfirmuar se Arkimed Lusha është arrestuar duke mos dhëne asnjë detaj me tepër. Siç të gjithë kemi parë pak dite me pare një video të publikuar prej tij ku ai është shfaqur në një vend publik me armë dhe një thike të gjakosur duke bërë thirrje kërcënuese kundra një grupi tjetër rival”.
“Për ketë arsye mendohet të ketë ndodhur edhe arrestimi i tij por ky është vetëm një hamendësim pasi policia nuk ka dhënë asnjë informacion për sa i përket ndalesës së 25 vjetarit Lushaj”, ka shkruar BABASTARS në faqen e tyre të rrjetit social Facebook

0 comments:

Post a Comment

 

Blogger news

Blogroll

About