Blogger templates

Pages

Saturday, June 16, 2012

Nena e Ledri Vules: Ja kush ma rrahu djalin…

Historia e rrahjes se Ledri Vules qe mendohet se ka qene ish i dashuri i Dafina Zeqirit qe e ka bere kete, pasohet nga nje heshtje.Eshte konfirmuar nga nena e Ledrit ne emision televiziv aman! Natyrisht qe do heshtin,a pritet ti marrin tupanet dhe te tregojne qe djali u rrah pse e dashura e tij nuk ka spastruar lidhjen me Krenarin? Jane mediumi me i madh ne Kosove, dine kur duhet heshtur. Heshtim dhe ne besa!
Historia e rrahjes se Ledri Vules qe mendohet se ka qene ish i dashuri i Dafina Zeqirit qe e ka bere kete, ka tashme nje heshtje.
Ndersa mes artisteve flitej se reperi i njohur eshte ne gjendje te rende nga goditjet qe i jane bere, por qe urojme qe te jene vetem spekulime keto fjale.
Ndersa serish flitet se Krenari ka futur nje person tjeter qe ta rrahe te dashurin aktual te ish te dashures se tij, pasi atij i eshte kujtuar se dikur Ledri shkonte neper koncerte me Dafinen si miq te besueshem. Ndersa deri tani asnje konfirmim i sakte nuk eshte dhene per kete ngjarje shume te shemtuar. kosovalbaner.

0 comments:

Post a Comment

 

Blogger news

Blogroll

About