Blogger templates

Pages

Saturday, June 16, 2012

Onzino ofendon rend ne video, Jam i pathyeshem (VIDEO)

Pas videos se mbremshme leshuar nga Arkimed Lushaj “Stresi” Ka dale ne qarkullim nje tjeter video. I perfoluri si i rrahuri i nates se mbremshme Onzino eshte shfaqur ne nje video duke ofenduar rende anetaret e Labelit Baba Stars. Si duket tashme me te verteta ka nisur nje lufte e hapur mes 2 grupeve ku po shfaqen me video edhe te dhunshem. Priten reagime prej pjestareve te Baba Stars dhe prej Pjestareve te OTR.

0 comments:

Post a Comment

 

Blogger news

Blogroll

About