Blogger templates

Pages

Friday, June 15, 2012

Ja Kush Jane 5 Futbollistet Me Te Bukur Te Euro 2012 ?


Ja Kush Jane 5 Futbollistet Me Te Bukur Te Euro 2012 ?

Nje reviste italiane per femra beri nje ankete duke ju dhene grave dhe vajzave 50 emra te futbollisteve te cilet luajne ne Euro 2012 dhe duke ju kerkuar te zgjedhin 5 me te bukurit ndermjet tyre .ato e bene zgjedhjen e tyre dhe lista eshte si me poshte./daily-gossip.com
1/Claudio Marchisio

2/Cristiano Ronaldo
3/Mikael Lustig
4/Iker Casillas
5/Victor Valdes

0 comments:

Post a Comment

 

Blogger news

Blogroll

About