Blogger templates

Pages

Saturday, June 16, 2012

Noizy:Prishtinë më prit,unë nuk ju shajta

Pas pak kohe prap në Kosovë.Reperi nga Shqipëria Noizy e ka publikuar një video në youtube duke ju kundërpëgjigjur zërave sikur ai i ka sharë të gjithë shqiptarët nga Kosova.Themeluesi i labelit OTR tregon se grupi në facebook që e ka përhapë këtë dezinformatë nuk është i grupit të tijë dhe ky nuk është administrator por as edhe antarë në atë grup.Noizy ju bënë ftesë të gjithëve “inatçorëve” që me datë 20 të jenë të pranishëm në Prishtinë në Koncertin e tij e që të shohin se sa përkrahës ka.

0 comments:

Post a Comment

 

Blogger news

Blogroll

About