Blogger templates

Pages

Saturday, June 16, 2012

Drake rreh Chris Brown


Chris Brown është përgjakur i tëri në fytyrë pas një përleshje me reperin dhe rivalin e tij, Drake.
The Sun raporton se incidenti ka ndodhur në një ‘club’ nate në New York, ndërsa rivaliteti mes tyre për pop yllin Rihanna besohet se ka bërë që ata të përleshen.


Sipas tabloidit britanik, Chris Brown postoi një foto të lëndimit të tij të cilën më vonë e fshiu nga Twitteri, përderisa i fshiu edhe komentet fyese për Drake dhe miqt e tij.


<<   PASOJAT

0 comments:

Post a Comment

 

Blogger news

Blogroll

About