Blogger templates

Pages

Friday, June 15, 2012

Judith Braun’s artistja qe po habit boten me pikturat e saj,(FOTO)
Judith Braun’s artistja qe po habit boten me pikturat e saj,pikturat e saj jane shume te bukura dhe jane vlersuar nga kritiket ne gjithe boten si shkalla superiore e berjes se artit .Ajo cka i ka bere te gjithe per vete eshte fakti se ajo pikturat e saj nuk i ben me penel si gjithe te tjeret por i ben me gishta .e cuditshme por e vertet ajo pikturon me gishtat esaj ne menyre perfekte duke i transformuar ne kryevepra.Pikturat e saj aktualish kane arritur majate e cmimeve dhe supozohen se shume shpejt ajo mund te thyej ndonje rrekord gjate kohes qe ajo eshte gjalle duke marre shifra stratosferike per nje piktur ,te gjithe te apasionuarit dhe manjatet e artit jane te interesuar per kete forme te vecante arti 

0 comments:

Post a Comment

 

Blogger news

Blogroll

About