Blogger templates

Pages

Saturday, June 16, 2012

Tuna nxjerr mbathjet në publik


Do të jesh e famshme? Bëj si Britney Spears, Rita Ora, Rihanna, apo Angela Martini; nxirri mbathjet sheshit dhe menjëherë do të zësh faqet e para të tabloideve. Kësaj radhe, një personazh i famshëm që i shtohet armatës së atyre që zbulojnë të brendshmet është Tuna Sejdiu. Këngëtarja, e cila ka qenë tepër aktive kohët e fundit në show biz, është fotografuar në një night club në Kosovë nën shoqërinë e Blerimi Destanit, aktorit me të cilin vitin e shkuar u përfol se pati një histori të shkurtër dashurie.
0 comments:

Post a Comment

 

Blogger news

Blogroll

About